תוכנית תעודה סייבר בערים חכמות

Data security data backup ssl certificate Secure SD-WAN endpoint security
"אין טנקים ברחובות – אבל אנחנו במלחמה"
יגאל אונא
ראש מערך הסייבר היוצא

אף אחד כבר לא יכול להישאר "מתחת לרדאר"

מכון IDmap מציע לך הזדמנות אמיתית ופורצת דרך לעלות שלב ולהצטרף לקורס יוצא דופן המשלב בין טכנולוגיה מתקדמת, אבטחת מידע, אנשים, ואתגרים מרתקים.

התוכנית חוויתיות, מקצועיות, ומעניינות, שבסופם תקבלו תעודה מקצועית והכשרה בתחום הערים החכמות. מקצוע מבוקש וחדשני בו תוכלו לעבוד בארץ ובעולם ובכל עיר שעוברת לניהול חכם ומשלבת יותר ויותר טכנולוגיות בתפעול היום יומי.

בתוכנית נלמדים דגמים של ערים חכמות בישראל ובעולם, רגולציה טכנולוגית בינלאומית וישראלית, מתקפות סייבר עבר והשלכה לגבי מתקפות סייבר בעתיד, שרידות והתמודדות. התוכנית מלווה במבדקים, בסיומה הלומדים מגישים פרויקט אישי או ניגשים לבחינת תעודה הסמכה.

מה אנחנו מציעים?

ליווי אישי לפיתוח יכולות

ליווי אישי לפיתוח יכולות

להרשמה ופרטים נוספים

סקירה של מרבית הנושאים שאיתם מתמודדים

סקירה של מרבית הנושאים שאיתם מתמודדים

להרשמה ופרטים נוספים

פתרונות ודרכי התמודדות ליישום בכל עסק וארגון

פתרונות ודרכי התמודדות ליישום בכל עסק וארגון

להרשמה ופרטים נוספים

מה אפשר לעשות אצלך בארגון או בעסק עוד היום כדי להימנע מהתקפות סייבר

מה אפשר לעשות אצלך בארגון או בעסק עוד היום כדי להימנע מהתקפות סייבר

להרשמה ופרטים נוספים

התוכנית הראשונה בישראל המשלבת בין ניסיון מעשי בתחום האינטרנט והמחקר האקדמי

לקבלת הסילבוס המלא השאירו פרטים בטופס הבא

יתרונות למידה במכון IDMAP

  • פיתוח הבנה של סכנות, ניתוח והבנה של נכסי הארגון וכיצד להגן עליהם בהינתן מגבלות המשאבים, פיתוח תורת הגנה, שמירה והתאוששות עצמאית – כישורים תקח לכל החיים.
  • המקצוע של מנהל של מחר יחייב הבנה בסייבר ויכולת ניסוח וזה ישמש יתרון משמעותי​.
  • התנסות בלימוד באמצעות מערכות מתוקשבות הנו אחד היתרונות של עובדים חדשים במציאות משתנה.
  • תוכנית תעודה בליווי מרצים בעלי ניסיון מעשי ומאקדמית השיראלית בעלי תואר דוקטור PhD.
נקודות פריצה
+ 0
קוד זדוני
+ 0
אבחון
+ 0
רשויות מקומיות עיריות חשופות יותר - מדוע זה קורה?
מחקר של ברקודה נטוורקס שבחן את מידת הפגיעות של ארגונים במתקפות כופרה, מצאה כי 44% ממתקפות ב-2020 בוצעו כנגד עיריות ורשויות מקומיות (נבחנו 71 תקריות בעולם בתקופה של 12 חודשים). זה דומה לשיעור הפגיעה של שנה לפני כאשר ב-2019 נפגעו 45% עיריות מכלל הארגונים שנפגעו. מבין העיריות שהיו נתונות למתקפות כופר בשנת 2020, 15% אישרו כי ביצעו תשלומים, לעומת שלא שולמו כופר בשנה שעברה. כך מתקפת כופרה על מערכות של עיירה קטנה בבריטניה עלתה לקופתה 10,5 מיליון פאונד דמי כופר.

צעד ראשון בהגנה על העסק או הארגון

לקבלת הסילבוס המלא השאירו פרטים בטופס הבא

פרסומים שלנו, כנסים, הופעות בטלוויזיה
אנחנו כאן בשביל להביא לך את הידע העדכני ביותר
שקופית קודמת
שקופית הבאה

המרצה: ד"ר מרינה שורר

ד"ר מרינה שורר עובדה במערך הדוברות של משרד לביטחון הפנים של ישראל.

מחברת ספרים ומאמרים בינלאומיים בספרים וכתבי עת מדעיים מובילים. 

ד"ר שורר הנחתה סדנאות בנושא אינטרנט ושמירת נתונים בוועדות האיחוד האירופי וסדנאות מחקר של ברית NATO, לרבות מחקר על דור שני של מהגרים מוסלמים באירופה.

עבודות המאסטר והדוקטורט שלה עסקו בתקשורת וזהות מהגרים. 

לאחר הוראה של למעלה מ-25 שנה במוסדות להשכלה גבוהה בישראל, כ-20 שנה מהם היא מלמדת הגירה בינלאומית, בינינהם את נושא הביומטריה למעלה מ-5 שנים,

ד"ר שורר פיתחה מתודולוגיה מתקדמת להדרכת לומדים משולבת באינטרנט ודרך פרויקטים אישיים מונחים בפלטפורמה של המכון IDMAP וזאת במטרה לייעל את הליך למידה ולהביא למקסימום את התמורה ללומדים. 

תעודת גמר מטעם מכון IDmap

עמידה בתנאי הלימוד ובהתאם לציון הסופי מזכה בתעודת בוגר/ת תוכנית סייבר בערים חכמות מטעם IDmap Institute תעודה בתחום של אבטחת סייבר הנה כלי חשוב למיון מועמדים לתפקידי סייבר במגזר הציבורי והפרטי.

מכוני מחקר בינלאומיים ומטה הסייבר הלאומי בישראל, מצביעים על איומי סייבר ואפשרויות פריצה למערכות ניהול שעלולים לגרום לכאוס, פאניקה בציבור, פגיעה בפרטיות, בתשתיות ואף אובדן יכולת שלטון.

הכשרה מתאימה של לומדים יכולה להוות הגנה טובה ביותר כנגד הסכנות שכרוכות בהתקפות סייבר.היכרות ולימוד של המציאות של תקיפות והגנות, מאפשרת לארגונים לקחת חלק פעיל, יוזם ומרכזי יותר ולהשפיע על בטחון התושבים באופן שלא היה אפשרי בעבר.

Your Name

התוכנית מיעודת עובדי עיריות ורשויות מקומיות, מקבלי החלטות, משפטנים, עובדי המגזר הציבורי והמגזר השלישי, יזמים, סטודנטים, מחפשי עבודה

בסוף התוכנית לאחר מילוי חובות לימודיות של הקורס

כל נושא מתבסס על אופן הוראה שמתאים לו. לרוב השיעורים כוללים חומרי וידיאו, קיראה, ותרגילים. יום המפגש עם המרצים מוקלט וניתן לצפות בו לאחר המפגש.

אנחנו מספקים מענה טלפוני אנושי בשעות עבודה רגילות מ-8:30 עד 17:00. כמו כן, ניתן לשלוח אימייל עם שאלות ומדריכים התוכנית יצרו קשר תוך יממה. 

פיתחנו פלטפורמה מיוחדת שמציעה רשימה של משרות פנויות בתחום הנלמד בישראל ובחו"ל. הרשימה פתוחה בפני בוגרי התוכניות לאחר סיום הלימודים. לומדים שהשיגו תעודה זכאים למכתב המלצה שלנו והכוונה תעסוקיתית לכתיבת קורות חיים.  

כל הזכויות שמורות 2008-2023 © IDMAP