חדשות סייבר דיגיטל וזהות

מגמות של כלכלה דיגיטלית ל-2024

הקשר הכלכלי הדיגיטלי מתפתח במהירות רבה, וקשה לחזות בדיוק איך ייראה העולם הכלכלי הדיגיטלי בשנת 2024 בהשוואה לשנת 2020. אף שאין לי גישה למידע מעודכן מאחרי ספטמבר 2021, אני יכול

קרא עוד »

יעוץ והדרכות אבטחת מידע

03-3720127 050-2525-588 שירותי יעוץ והדרכה סייבר ארגוני בשנת 2023 סיכוני סייבר מתגברים ללא הפסקה בהיקפם ובתחכומם, לכן כל ארגון צריך להתאים את עצמו לרגולציה ולהגביר מוכנות למה אתה צריך את

קרא עוד »

ימי עיון בסייבר ארגוני 2022-2023

כמענה לביקוש של ארגונים רבים, המכון פיתח שורה של סדנאות ממוקדות לסייבר לארגוני שמוצעים במתוכנת של ימי עיון ייחודיים הכוללים הרצאות, תרגילים, חומרי לימוד ואתר מלווה. היתרון העצום של המכון

קרא עוד »

הכשרה עבור טכנולוגיות בערים חכמות הן במגזר הפרטי והן הציבורי. התמודדות עם בעיות אבטחה, ניהול, תפעול, פרטיות ומתן שירות בסביבה טכנולוגית מתקדמת.

קורס למקבלי החלטות המאפשר להכיר את סוגי מתקפות נפוצים על מידע אישי וארגוני ואת דרכי התמודדות עם סיכוני סייבר. לא מצריך ידע מוקדם בכדי ללמוד את תכני הקורס.

קורס אנליסט מסחר גלובלי ומטבעות דיגיטליים מכשיר לומדים לניתוח עצמאי של תיק השקעות גלובלי. התוכנית כוללת מפגשים חיים בזום ולימוד אישי מודרך. 

קורס יישומי AI מכשיר לומדים לניתוח עצמאי של טכנולוגיות בינה מלאכותית. התוכנית כוללת מפגשים חיים בזום ולימוד אישי מודרך. 

בקורס נלמד על חוקי הגירה, אמנות בינלאומיות, זכויות וחובות המהגרים, כלכלת ההגירה, יצוא ויבוא עובדים, זהות המהגרים ועוד סוגיות רבות בתחום.

קורס מלמד טכנולגיות וכלים לבחינה ביומטרית של נבדקים, ניטור של הקלטות וניתוח. הקורס מספק גישות בקרה ואבטחה של בעלי עניין, עובדים, מבקרים ואורחים של ארגון.

קורס מיוחד שמקנה כלים לניתוח אירועים במזרח התיכון מזווית אחרת תוך שילוב של חומרים מעמיקים. נחשוף מילון מושגים ביטחוני והיסטורי בתחום של מזרח התיכון.

הרשמו עכשיו לניוזלייטר שלנו ותהנו ממגוון תכנים בעולם הסייבר!