• אין מוצרים בעגלה.

מומחה ביומטריה ובטחון לאומי

מומחה ביומטריה ובטחון לאומי

קורס מלמד כלים וטכניקות להכשרה למעקב באמצעות מצלמות וידיאו גלויות ונסתרות, ניטור של הקלטות וניתוח. הקורס מספק גישות בקרה ואבטחה של בעלי עניין, עובדים, מבקרים ואורחים של הארגון. הקורס נלמד במסגרת מודרכת ועצמאית. צבירת נקודת זכות במסלול: מודעין

2 סטודנטים רשומים

  יתרונות הקורס:

  • הכרה של טכנולגיות וכלים ביומטריים שנמצאים בשימוש וכאלה שעדיין מפותחים במעבדות השונות בעולם
  • לימוד על שילוב הטכנולגיות, היבטים בריאותיים ואתיים
  • חקיקה, רגולציה ופוליטיזצציה של שמירה מול חדירה לפרטיות האזרחים
  • לימוד קבוצתי ועצמאי, תוך ליווי צמוד של צוות המכון
  • סיוע בפיתוח יכולות ניתוח עצמאיות באמצעות כלים של הקורס

   

   

  קורס מלמד כלים וטכניקות להכשרה למעקב באמצעות מצלמות וידיאו גלויות ונסתרות, ניטור של הקלטות וניתוח. הקורס מספק גישות בקרה ואבטחה של בעלי עניין, עובדים, מבקרים ואורחים של הארגון. הקורס נלמד במסגרת מודרכת ועצמאית.

  צבירת נקודת זכות במסלול: מודעין

  תיאור הקורס:  בתקופה אחרונה הפכו כלים למעקב ביומטרי מנחלתם של כוחות ביטחון מיוחדים ומעבדות המחקר לנחלת כלל, כאשר רבים מארגונים נאלצים, נוכח מגפות ואמצעי זהירות, להכניס אמצעי מעקב ביומטריים לתוך מסגרת עבודה סדירה. בקורס נלמד משהו מעקב, מטרותיו, אתיקה ויישום. 

  נעמוד על פיתוחים טכנולוגיים בתחום של ביומטריה, פיתוח ויישום ונלמד לבחור בטכנולוגיות שעונות לדרישות שונות בהתאם לנסיבות ספציפיות בכל ארגון. כמו כן, יושם דגש על מעברי הגבול, כניסה של אנשים לא מזוהים ודיווח בזמן אמת על חשדות והסקת מסקנות על ידי מערכות ממוחשבות על סמך תצפיות בשטח וניתוח מאגרי מידע.    

  מטרות הקורס מטרות הקורס: להכיר את מילון המושגים של תחום הביומטריה, להבין מהו מעקב, מושגים, דגמים ותאוריות מרכזיות; התפתחות של טכנולוגיות, חדירתן לפרטיות, איסוף ושמירת נתונים.     

  מענה טלפוני     03-3720127

  א-ה' 8:30-17:00

  שאלות נפוצות

  פלטפורמה ייחודית של מכון IDmap מיועדת להוראה מקוונת בתחומי ביטחון ללומדים, מוסדות ממשל, אקדמיה וחברות פרטיות. הפלטפורמה מאפשרת לימוד רציף בנוחות וביעילות. אנחנו מציעים תוכניות לימוד בתחומי אבטחת מידע וסייבר, ניהול טכנולוגיות ביטחוניות, כלכלה גלובאלית וחינוך מרחוק. פלטפורמה של המכון מאפשרת מבדקים, מבחנים פתוחים ובחינות קבוצתיות למטרות לימוד קבוצתי. ניתן לפנות אלינו ליעוץ והכוונה באימייל: office@idmap.co.il