תוכניות קייץ של המכון

לקראת קייץ 2021 אנחנו פותחים 3 קורסים חדשים:

1. הדרכות תוכנה לימודית: קורס יסוד למורים, מדריכים, מחנכים, מאמנים וכל מי שרוצה ללמוד את רזי השימוש בטכנולוגיה לצרכים של הוראה והדרכה אפקטיביות. הקורס מכשיר את הלומדים להבנה ושימוש בכלים טכנולוגיים הנפוצים היום במערכות החינוך והדרכה שיש להם כיום שימושים רבים ומגוונים במערכות בהחינוך, בצבא, במגזר השלישי ובסקטור הציבורי. הקורס נועד ללומדים שאינם מומחי תוכן מתוקשב אלא יש להם הכרה ראשונית ואף ללא הכרה בכלל עם הכלים המתוקשבים. הקורס הנו קורס תעודה של המכון לחקר הזהות IDMAP, בסיום המוצלח של הקורס מוענקת תעודת "הוראה מתוקשבת – רמה 1".

2. מבוא לאבטחת סייבר: ידע והוראה של סייבר הפכו לכורח מציאות ודרישה ארגונית ברב הארגונים בישראל ובעולם. רגולציה ממשלתית מציבה רף גבוה של ידע שיש להצטייד בו על מנת לענות לדרישות המשק המדורניות. הקורס מאפשר הכרה יסודית עם דרכי התמודדות עם סוגי מתקפה על מידע אישי וארגוני נפוצים ברשת האינטרנט ומחוץ לרשת. הקורס נועד לציבור הרחב ללא ידע מוקדם. הלומדים צוברים ניסיון על-ידי לימוד של תרחישים ותרגול. הקורס נלמד במסגרת מודרכת ועצמאית. הקורס הנו קורס תעודה ובסיומו המוצלח מוענקת תעודת "מבוא לאבטחת סייבר – רמה 1". 

3. ניהול מדיה במשבר: הקורס מלמד על מצבי חירום תקשורתיים ומציאת פתרונות, התמודדות עם תקשורת חוץ ופנים, נהלי עבודה ארגונית בחירום, מעקב אחר התפתחות האירוע, תגובות ומענה, סגירת אירוע והסקת מסקנות. נסקרים דרכי עבודה במדיה חברתית, אלקטרונית ומודפסת והספקת תקשורת רציפה וקוהרנטית. הקורס נלמד במסגרת מודרכת ועצמאית. הקורס הינו קורס תעודה שבסיומו מוענקת תעודת גמר של "מבוא לניהול משברים במדיה – רמה 1". אין צורך בידע מוקדם על מנת להשתף בקורס. ישנה דרישה של הבנה בסיסית ברשתות חברתיות ומדיה דיגיטאלית.

הקורסים מוכרים למורים בשנת השתלמות (קוד המוסד 2043)

משך כל קורס: 48 שעות לימוד על (4 ש"ש בשבוע) במשך 12 מפגשים פרונטאליים (אפשרות למפגשי זום)

לשאלות והרשמה מוקדמת נא למלא טופס:

יש לך שאלות?
השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

אפשר גם להתקשר לטלפון: 03-3720127