• אין מוצרים בעגלה.

תוכניות הכשרה

אנו שמחים שהגעת להתעניין בקורסים של המכון! נשמח להעשיר את הידע שלך, להביא דוגמאות מעשיות ולעורר סקרנות ועניין אישי. חלק גדול מהקורסים ניתנים ברמה אקדמית, אחדים גם ברמה מקצועית עדכנית. קורסי המכון מועברים על-ידי מרצים שמלמדים במשך עשרות שנים במוסדות אקדמיים בישראל וצברו ניסיון מעשי בתעשייה.  התוכניות של המכון נוצרו על-פי קריטריונים אקדמיים ומקצועיים הגבוהים ביותר.

על-אף שהמכון לא הגיש עד כה את התוכניותיו להכרה על-ידי המועצה להשכלה גבוהה של ישראל (המל"ג), אנחנו מאפשרים ללומדים לקלבל לידם את הסילבוסים לפני תחילת הלימודים על מנת לבדוק אפשרויות הכרה על-ידי גופים אקדמיים ומקצועיים, כמו גופי גמול ושוברים.

לימודי תעודה מורכבים מקורסי זכות:

קורסים של המכון מקנים נקוד (זכות) לתוכניות הסמכה של המכון. תוכניות הסמכה מורכבות מ-3 קורסים ופרויקט גמר או מבחן מסכם. על הלומדים לצבור 3 קורסים בתחום דעת על מנת לגשת למטלה סופית של התוכנית.

ניתן ללמוד קורסי זכות שלא במסגרת תוכנית הסמכה, לדוגמה לצורך העשרה אישית, גמול השתלמות או הכשרה מקצועית.

זכאות לתג הקורס:

קורסי זכות מקנים אפשרות לקבל ולצבור את תגי הקורס (הכרה מקצועית בקורס). תג קורס מונפק אוטומטית במערכת הלמידה של המכון בציון של  ומעלה 60. לומדים אשר קיבלו ציון נמוך מ-60 יכולים להגיש בקשה לקבלת מכתב השתתפות בקורס ללא ציון.

ניתן לבחור בקורס מתוך רשימת כל הקורסים. יש לשים לב כי חלק מהקורסים דורשים קורס קדם ו/או ציון מסוים בבחינת הכניסה לקורס.

לקביעת פגישת יעוץ בבחירת המסלול והכוונה ברישום:

office@idmap.co.il נושא פנייה – רישום לתוכנית 

יש לך שאלות?
השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

אפשר גם להתקשר לטלפון: 03-3720127