תוכניות הכשרה

התוכנית הראשונה בישראל המשלבת בין ניסיון
מעשי בתחום האינטרנט והמחקר האקדמי

אנו שמחים שהגעת להתעניין בקורסים של המכון! נשמח להעשיר את הידע שלך, להביא דוגמאות מעשיות ולעורר סקרנות ועניין אישי. חלק גדול מהקורסים ניתנים ברמה אקדמית, אחדים גם ברמה מקצועית עדכנית. קורסי המכון מועברים על-ידי מרצים שמלמדים במשך עשרות שנים במוסדות אקדמיים בישראל וצברו ניסיון מעשי בתעשייה.  התוכניות של המכון נוצרו על-פי קריטריונים אקדמיים ומקצועיים הגבוהים ביותר.

הכשרה עבור טכנולוגיות בערים חכמות הן במגזר הפרטי והן הציבורי. התמודדות עם בעיות אבטחה, ניהול, תפעול, פרטיות ומתן שירות בסביבה טכנולוגית מתקדמת.

קורס למקבלי החלטות המאפשר להכיר את סוגי מתקפות נפוצים על מידע אישי וארגוני ואת דרכי התמודדות עם סיכוני סייבר. לא מצריך ידע מוקדם בכדי ללמוד את תכני הקורס.

קורס אנליסט מסחר גלובלי ומטבעות דיגיטליים נועד להקנות לסטודנט ידע עדכני אודות אפיקי השקעה במציאות משתנה, ניתוח באמצעות מתודולוגיות מתחום כלכלה והערכת נכסים.

בקורס נלמד על חוקי הגירה, אמנות בינלאומיות, זכויות וחובות המהגרים, כלכלת ההגירה, יצוא ויבוא עובדים, זהות המהגרים ועוד סוגיות רבות בתחום.

קורס מלמד טכנולגיות וכלים לבחינה ביומטרית של נבדקים, ניטור של הקלטות וניתוח. הקורס מספק גישות בקרה ואבטחה של בעלי עניין, עובדים, מבקרים ואורחים של ארגון.

קורס מיוחד שמקנה כלים לניתוח אירועים במזרח התיכון מזווית אחרת תוך שילוב של חומרים מעמיקים. נחשוף מילון מושגים ביטחוני והיסטורי בתחום של מזרח התיכון. 

מעוניינים לשמוע עוד? צרו איתנו קשר בהקדם.