• אין מוצרים בעגלה.

תדמית ארגונית ברשתות חברתיות

הירשם/י לקורס תדמית ארגונית ברשתות חברתיותת וקבל בונוס מיוחד – בלוג אישי במערכת וורדפרס


הצעה תקפה עד 30 למאי 2019


שלם/י רק 235 ש"ח במקום 392!


זה פשוט להפוך למקצוען/ית שיודע לפרסם ולשווק באינטרט!

מה לומדים?

לבנות קמפיין בגוגל אדוורדס תוך מספר ימים

– לקדם אתר שלך במנועי החיפוש

להגדיל הכנסות של העסק שלך במעט מאמץ

איך לחשב נכון החזר השקעה בפרסום

למד/י את המקצוע הכי מבוקש באינטרנט בזמן שלך ובקצב שלך

באמצעות 4 שיעורים תוכל/י ללמוד איך לתכנן נכון את מסע הפרסום לעסק שלך. גוגל אדוורדס מציע מגוון אפשרויות לעסקים קטנים ולאנשים שרוצים להתחיל לעבוד במקצוע המבוקש של היום! תוכל/י לדעת איך מתכננים ובונים קמפיין אינטרנטי מוצלח ולשווק את העסק שלך באינטרנט!

זה פשוט… הבן/י מושגים וכלים של פרסום ושיווק באיטנרנט והפוך/י למשווק/ת ומפרסמת בעצמך!

הרשם/י עכשיו וקבל/י בלוג אישי במערכת הכי מבוקשת באינטרנט בחינם לכל תקופת הלימודים!

כיצד זה עובד?

לחץ על באנר "חסוך 40% ברישום ותשלום אונליין"

שלם/י על הקורס באמצעות כרטיס האשראי

קבל/י את השיעור הראשון ישירות למייל שלך

התחל ללמוד את השיווק והפרסום באינטרנט באופן מיידי!

בונוס מיוחד: שיעור וידאו של שעה אקדמית לכל נרשם/ת

מה זה שיווק ופרסום באינטרנט ולמה כל כך הרבה אנשים רוצים ללמוד את זה?

שיווק באינטרנט הפך לכלי מרכזי של עסקים המסייע היום לאלפי עסקים בישראל למצות את הפוטנציאל השיווקי שלהם מעבר לאמצעי תקשורת כמו עיתונות, רדיו וטלוויזיה במחירים נמוכים יחסית וביעילות גבוהה. קיימים הרבה פלטפורמות של פרסום באינטרנט, אולם הנוחה והיעילה ביותר עבור מרבית העסקים הקטנים היא הפלטפורמה של גוגל. מרבית בעלי העסקים של היום מקימים אתרי האיטנרנט אבל אינם יודעים כיצד לשווק נכון. באמצעות הקורס הקצר תוכל/י ללמוד בצורה מהירה איך לבחור את נישת השיווק והפרסום לעסק שלך, איך לתכנן את מסע השיווק, איך לבנות עמודי נחיתה שמושכים לקוחות, איך לנהל תקציב פרסום ולהבין את הדו"חות של הפרסום.

יתרונות של לימוד עצמאי באמצעות האינטרט

מרבית הקורסים המקצועיים המוצעים היום דורשים הגעה לכיתה למקום מסוים וכך מבזבזים הרבה זמן יקר שיכול היה להיות מוקדש ללימוד או עבודה. באמצעות לימוד עצמי מודרך תוכל/י ללמוד בקצב שלך, לקבל שיוערים ישירות למייל שלך, להתעדכן במטלות ולקבל משוב מיידי. הדרך של לימוד עצמי מודרך באמצעות האינטרנט מתאימה במיוחד לבעלי עסקים קטנים, אנשים שעובדים במשרה מלאה, חיילים, סטודנטים, אמאות עובדות ואנשים עם מגבלויות. יותר ויותר אנשים בכל העולם יודעים לנצל את היתרונות של האינטרנט של לימד ועבודה ועוברים ללימודים מקוונים. למד/י היום את המקצוע של מחר באמצעות הכלים ומערכת הלימוד שפותחו במיוחד ללימוד עצמי
והכשרה מקצועית!

תנאי קבלה

על מנת להתקבל לקורס המועמד/ת צריך/כה להיות בעל/ת ידע בסיסי בשימושי המחשב והאינטרנט. ניתן לבקש הדרכה של שעה של היכרות עם המערכת של גוגל.

אודות המכון:

מכון נוסד בשנת 2006 על-ידיד"ר מרינה שורר-זלצר, העומדת כיום בראש המכון. בשנת 2007 הצטרפה למכוןד"ר גלית בן-ישראל, העומדת כיום בראש פרויקט לחקר הטרורבאינטרנט. המכון מפעיל תוכניות לימוד מגוונות במדינות רבות כולל התוכנית של Learning@. המכון חבר בהתאחדות העולמית של חוקרי האקדמיה בתחום האינטרנט. גולת הכותרת של מכון IDmap הוא חקר הזהות האנושית. זהו נושא רחב מימדים המשלב בתוכו תחומים כמו: מדעי המחשב, מדעי הטבע, תקשורת, מדע המדינה, סוציולוגיה ופסיכולוגיה. המכון נבנה לפי הדגם של המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) אשר הולך ותופס תאוצה כיום בעולם האקדמי הגלובאלידיגיטאלי..

אוגוסט 21, 2019

פלטפורמה ייחודית של מכון IDmap מיועדת להוראה מקוונת בתחומי ביטחון ללומדים, מוסדות ממשל, אקדמיה וחברות פרטיות. הפלטפורמה מאפשרת לימוד רציף בנוחות וביעילות. אנחנו מציעים תוכניות לימוד בתחומי אבטחת מידע וסייבר, ניהול טכנולוגיות ביטחוניות, כלכלה גלובאלית וחינוך מרחוק. פלטפורמה של המכון מאפשרת מבדקים, מבחנים פתוחים ובחינות קבוצתיות למטרות לימוד קבוצתי. ניתן לפנות אלינו ליעוץ והכוונה באימייל: office@idmap.co.il