• אין מוצרים בעגלה.

שיעורים מקוונים מודרכים

ד"ר מרינה שורר: מובילה כמנחה של סדנות להורים וילדים בנושא של גלישה בטוחה ואינטרנט בטוח. ד"ר שורר-זלצר שימשה כמרצה לתקשוב של משרד החינוך בתוכנית התקשוב הלאומית. כיום ד"ר שורר מרצה במכון הטכנולוגי חולון (HIT) ועומדת בראש המכון לחקר הזהות IDmap.

ד"ר שורר מעבירה השתלמויות לתקשוב, כלים מתקדמים וגלישה בטוחה:

כמו כן, ד"ר מרינה שורר-זלצר היא מחברת הספר: 'סחר חליפין בין זהות ותמיכה'. בנוסף, היא תרמה פרק לספר, בשם: טרוריזם ואינטרנט,בהוצאת ברית נאט"ו ופרק לספר בשם: מלחמה בטרור בקהילות מגוונות ורב-תרבותיות, בהוצאת ברית נאט"ו גם כן. בישראל היא תרמה פרקים לספר בשם:עיתונות מקוונות בישראל. לד"ר שורר-זלצר רקורד פרסומי נרחב בכתבי-עת בינלאומיים רבים, ביניהם כתב העת: ידע, תרבות ושינויים בניהול, בהוצאת אוניברסיטת קמברידג'.

ד"ר שורר-זלצר מרבה להופיע בכנסים בינלאומיים ובסדנאות של ברית נאט"ו והאגודה הישראלית והאמריקאית למדע המדינה. ד"ר שורר-זלצר היא חוקרת מובילה בתחומי הידע הבאים: אינטרנט, זהות דיגיטאלית ולימודים מקוונים.

ד"ר שורר-זלצר משלבת תצוגה מאוזנת של מודלים תיאורטיים ואמפיריים לצד ניסיון פרקטי מעבודתה בשטח במשרד לביטחון הפנים  של ישראל. ד"ר שורר-זלצר היא מרצה מצוינת במוסדות אקדמיים בהם לימדה ומלמדת כיום. היא מסייעת לסטודנטים למצוא פתרונות חדשים לבעיות עתידיות ולשלב בין תיאוריה לפרקטיס בעולם מורכב ומשתנה תדיר.

אוגוסט 21, 2019

פלטפורמה ייחודית של מכון IDmap מיועדת להוראה מקוונת בתחומי ביטחון ללומדים, מוסדות ממשל, אקדמיה וחברות פרטיות. הפלטפורמה מאפשרת לימוד רציף בנוחות וביעילות. אנחנו מציעים תוכניות לימוד בתחומי אבטחת מידע וסייבר, ניהול טכנולוגיות ביטחוניות, כלכלה גלובאלית וחינוך מרחוק. פלטפורמה של המכון מאפשרת מבדקים, מבחנים פתוחים ובחינות קבוצתיות למטרות לימוד קבוצתי. ניתן לפנות אלינו ליעוץ והכוונה באימייל: office@idmap.co.il