• אין מוצרים בעגלה.

פתיחת תוכנית לסייבר בערים חכמות

תוכנית: סייבר ואבטחת מידע בערים חכמות
CYBER SECURITY IN SMART CITIES

מדוע סייבר בערים חכמות?
ערים חכמות מתקדמות בצעדי ענק מעולם של סרטי מדע בדיוני אל תוך המציאות היום-יומים.
צגים של מהירות הנסיעה לכל נהג, מכוניות אוטומטיות, תשתית דיגיטאלית של תחבורה ציבורית עירונית, אפלקציות ששולטות על רוב שירותים עירוניים והרשימה עוד ארוכה.
יחד עם אין ספור יתרונות שמביאות את הקידמה והטכנולוגיה, הנושא של חיבור של המערכות הדיגיטאליות, התמודדות והצלחות של הגורמים המטפלים במערכות, שרידות המערכות והשימושיות שלהן לאורך זמן, הנן הסוגיות שמדירות שינה מעיינם של הגורמים המטפלים ושל מקבלי החהלטות.
סמינר בנושא של אבטחת מידע וסייבר בערים חכמות שם לו למטרה להביא את הבעיות ואת הפתרונות של הקהילה המקצועית הבינלאומית היישר לפתחם של גורמים עירוניים בישראל, להעשיר את הידע ואת הכלים, ולהיות תוכנית נושאת הדגל של שיתוף פעולה בינלאומי בישראל.

 

פברואר 5, 2021

פלטפורמה ייחודית של מכון IDmap מיועדת להוראה מקוונת בתחומי ביטחון ללומדים, מוסדות ממשל, אקדמיה וחברות פרטיות. הפלטפורמה מאפשרת לימוד רציף בנוחות וביעילות. אנחנו מציעים תוכניות לימוד בתחומי אבטחת מידע וסייבר, ניהול טכנולוגיות ביטחוניות, כלכלה גלובאלית וחינוך מרחוק. פלטפורמה של המכון מאפשרת מבדקים, מבחנים פתוחים ובחינות קבוצתיות למטרות לימוד קבוצתי. ניתן לפנות אלינו ליעוץ והכוונה באימייל: office@idmap.co.il