• אין מוצרים בעגלה.

מקורות מידע לאינטנרט בטוח

להלן כמה אתרים מובילים שעוסקים בהפעלות ומשחקים לילדים שנותנים כלים מעשיים לילדים לדעת איך להיתמצא בסביבה אינטרנטית:

1. Netsmartz הוא להיט גדול כל שנה עם התלמידים יסודיים. הוא מלמד בטיחות באינטרנט באמצעות דמויות כיף, משחקים, שירים וקטעי וידאו.
2. Surfswell של דיסני האי האי אינטראקטיבי שבו התלמידים לומדים על בטיחות באינטרנט עם דמויות של דיסני. סטודנטים לצאת להרפתקה אינדיאנה ג'ונס סוג עם מיקי וחבריו כאשר הם לומדים על בטיחות באינטרנט.
3. פרטיות מגרש משחקים, הרפתקאות הראשון מבין שלושה סייבר חזירים, המשחק מיועד בגילאי 8-10 שבו התלמידים שיעזרו לנווט את החזירים סייבר אתרים, שיווק, דואר זבל, ויש להם מפגש קרוב עם הזאב ידידותי.
4. בטיחות ארץ, עיר אינטראקטיבית מלמד בטיחות באינטרנט. סטודנטים לעזור לגיבור הארץ בטיחות לתפוס את הדמות על ידי חיפוש באינטרנט רע בניינים בעיר ולענות על שאלות הבטיחות באינטרנט.
5. גלישה עם הילדים עם dongle תלמידי ללמוד על דואר אלקטרוני, צ'אט, משחקים, ויש להם באינטרנט כיף בסרט הזה משחק אינטראקטיבי /.
6. IKeep Safe-Internet ידידותי לילד ביטחון תוכנית כדלקמן חתול בשם Paw פו ואת ההרפתקאות שלה באינטרנט. הספרים באינטרנט וקטעי וידאו ללמד את הילדים בטיחות אינטרנט בסיסי, כיצד לטפל Cyber הצקה, איזון בחיים האמיתיים עם זמן מסך, ו הסיכונים והסכנות של ההורדה. אלה הם באיכות גבוהה!
7. ברוכים הבאים לאתר אינטרנט אינטראקטיבי זה מלמד את התלמידים על האינטרנט דרך אתגרים ופעילויות. התלמידים לומדים התפיסה הבסיסית של האינטרנט, ניווט וביקור באתרים, באינטרנט בטוח נשאר, על כל הדפדפנים, זכויות יוצרים, וכיצד לחפש.
8. Paw פו ו-הורדה נוספת המסוכן וידאו iKeep בטוח, בו, כף פו לומד להוריד את זה היא דרך מצוינת לקבל מידע, אך רק כאשר היא נעשית בדרך הנכונה. וידאו מלמד לקח חשוב על קובץ לא חוקי שיתוף.
9. בטיחות באינטרנט עם פרופ 'גארפילד, שיעור על בטיחות באינטרנט, בריונות, ועובדה או חוות דעת ו צורות המדיה. כל קטע כולל וידאו, משחק, חידון.
10. הקיברנטי קרנגי האקדמיה סטודנטים להצטרף האקדמיה Cyber ועל כמה משימות להשלים כדי לצייד אותם להיות אזרחים טובים סייבר ולהגן על האינטרנט.
11. השכל הישר עם פיניאס ופרב, הסרטון הקצר מסייעת לתלמידים ללמוד כללים הסייברספייס וטיפים בטיחות באינטרנט.
12. חשוב לדעת U Cyber קפה, סביבה וירטואלית שבה התלמידים יכולים לתרגל חוכמת המקוונות שלהם בטיחות. בבית קפה, תלמידים לעזור לילדים וירטואליים החלטות טובות בעת שימוש בדואר אלקטרוני, הודעות SMS, הודעות מיידיות, גלישה באינטרנט, יצירת מרחב אישי מקוון, ומשוחחים בחדר צ'אט.
13. NS בני נוער מבוגרים יותר, לומדים התלמידים על בריונות, דואר אלקטרוני, מסרים מיידיים, chatrooms, משחקים, חושף יותר מדי, רשתות חברתיות, ועוד עצות בטיחות באינטרנט באמצעות קטעי וידאו, משחקים מקוונים קומיקס.
14. Bully-Roundup משחק אינטראקטיבי לוח מקוון שבו הסטודנטים לבחון את חוכמת בריונים שלהם.
15. הילד Net-Games, משאבים רבים יותר עבור תלמידים יסודי ותיכון כדי ללמוד על בטיחות באינטרנט.
16 תפסיק הצקה עכשיו -Stop Bullying Now! באתר ללמד את התלמידים כיצד להתמודד עם בריון באמצעות קטעי וידאו, משחקים, וטיפים.

אוגוסט 21, 2019

פלטפורמה ייחודית של מכון IDmap מיועדת להוראה מקוונת בתחומי ביטחון ללומדים, מוסדות ממשל, אקדמיה וחברות פרטיות. הפלטפורמה מאפשרת לימוד רציף בנוחות וביעילות. אנחנו מציעים תוכניות לימוד בתחומי אבטחת מידע וסייבר, ניהול טכנולוגיות ביטחוניות, כלכלה גלובאלית וחינוך מרחוק. פלטפורמה של המכון מאפשרת מבדקים, מבחנים פתוחים ובחינות קבוצתיות למטרות לימוד קבוצתי. ניתן לפנות אלינו ליעוץ והכוונה באימייל: office@idmap.co.il