• אין מוצרים בעגלה.

סדנאות לגלישה בטוחה

סדנא של הורים ומורים בנושא של בטיחות ברשת. לקראת יום האינטרנט הלאומי, חשוב ללמוד את הגדרות הפרטיות, מה נשתנה בתקופה האחרונה בתחום, איזה מנגנוני הגנה מפעילות היות חברות כמו פייסבוק או גוגל להגנה על תכנים פוגעניים. הסדנא מלווה בספר ובו טיפים טכניים חשובים כיצד להגדיר נכון את חשבונות הפרטיים.

המכון לחקר הזהות IDmap מפעיל מערך סדנאות ברחבי הארץ להדרכה והכשרה של מורים, הורים וילדים לגלישה בטוחה, ושמירה על הפרטיות ברשת החברתית ובאינטרנט באופן כללי. הסדנאות שלנו זכו להצלחה רבה והעניקו למשתתפיהן מכלול של כלים מעשיים להתמודדות עם הצקות ופעילות לא נאותה, והרחיבו את מעגל הידע של אנשים בתחום. להורים וגם לילדים חיוני להשתתף בסדנאות, על מנת לדעת מה לעשות ומה לא לעשות ברשת החברתית ולתרגל את הכלים להתמודדות נכונה עם מצבים שליליים ברשת.

המכון מפעיל סדנאות לבטיחות ופרטיות בפייסבוק ובאינטרנט:

בסדנאות העיוניות הורים וילדים נחשפים לסוגים של פעילות אלימה והצקות ברשת האינטרנט, כיצד מועבר הויכוח או התנהגות אלימה מהמציאות לעולם הוירטואלי, כיצד לפתח דרכי שיתוף של הורים וילדים במה שמתרחש בתוך העולם הוירטואלי, וכיצד לערב גורמים נוספים במה שמתרחש ברשת. אורך הסדנה העיונית הוא 2 שעות אקדמיות. מספר משתתפים מקסימלי למפגש – 40 איש.

בסדנאות המעשיות גם ההורים וגם הילדים לומדים ומתרגלים מהם ההגדרות הנכונות בתוך הרשת לשמירה על הפרטיות בפסייבוק, כיצד לבחון את הפרסומים שלכם ושל אחרים, וכיצד לחסום אנשים או לא לאפשר להם לראות את המתפרסם. בסדנאות לומדים את הכלים שמסייעים לדעת מה הילד עשה ברשת וגם מודגמים פתרונות טכנולוגיים להגבלת תוכן אינטרנטי. משך הסדנה הנו 2 שעות אקדמיות. הסדנה תתקיים בכיתת מחשבים או עם מחשבים ניידים אישיים. מספר משתתפים מקסימלי בסדנה – 20 איש.

צוות המרצים והמדריכים של המכון המעביר את הסדנות מורכב ממומחים עם ניסיון מעשי עשיר בניהול הפרטיות באינטרנט.

למשתתפים בסדנא – ספר מדריך ההורים לפייסבוק במתנה!

על מנת להשתתף בסדנה הקרובה לביתכם או להזמין סדנה לבית ספר או לכיתה שלכם.

את הפרטים ניתן לקבל ב- office@idmap.co.il  או

ליצור קשר בטלפון 03-37-201-27

אוגוסט 21, 2019

פלטפורמה ייחודית של מכון IDmap מיועדת להוראה מקוונת בתחומי ביטחון ללומדים, מוסדות ממשל, אקדמיה וחברות פרטיות. הפלטפורמה מאפשרת לימוד רציף בנוחות וביעילות. אנחנו מציעים תוכניות לימוד בתחומי אבטחת מידע וסייבר, ניהול טכנולוגיות ביטחוניות, כלכלה גלובאלית וחינוך מרחוק. פלטפורמה של המכון מאפשרת מבדקים, מבחנים פתוחים ובחינות קבוצתיות למטרות לימוד קבוצתי. ניתן לפנות אלינו ליעוץ והכוונה באימייל: office@idmap.co.il