שירותי ייעוץ והדרכה
סייבר ארגוני

בשנת 2023 סיכוני סייבר מתגברים ללא הפסקה בהיקפם ובתחכומם,
לכן כל ארגון צריך להתאים את עצמו לרגולציה ולהגביר מוכנות

למה אתה צריך את זה?

ארגונים מתחלקים ל-2 סוגים: כאלה שכבר בוצעה נגדם תקיפת סייבר וכאלה שלא יודעים שבוצעה נגדם תקיפה.

סיכוני סייבר עולים ללא הפסקה בהיקפם ותחכומם

בשל העלייה במספר ובהיקף של התקפות סייבר, הגורמים המפקחים בישראל ובשאר המדינות המערביות בעולם, כולל רשויות הסייבר והאכיפה מתחילים להפעיל סנקציות כספיות של מאות אלפי ואף מיליוני אירו ודולר ואף עונשים פליליים, כנגד מנהלים שכשלו באבטחת מידע של לקוחות ולא דאגו להבטיח רציפות של אספקת שירותים של הארגון וגרמו לנזקים ענפיים.

הרגולציה של אבטחת המידע אולי נתפסת אצל עסקים קטנים כרוע הגזרה, אך היא נועדה לסייע לעסקים קטנים לבנות תוכנית התאוששות יעילה, לדעת מה הם הסיכונים של העסק שלהם ולהגן בצורה מיטבית על נתוני לקוחות וספקים, קניין רוחני ומידע פיננסי שלהם.

המוכנות לאירוע סייבר הנה ערובה לשרידות בעתות המשבר ומאפשרת פעילות המשכית של הארגון לאורך זמן.

אחד המחקרים של המכון התפרסם בספר הזה שהנו ספר חובה במערכת החינוך האמריקאית 

מה אנחנו מספקים?

קשר עם אקדמיה

מכון IDmap הוא ארגון הכשרה עצמאי, הפועל תחת פיקוח של ועדות ההסמכה הנבחרת ממיטב המומחים בתחום התוכנית – וועדות הסמכה וועדות קוריקולום. הוועדה סוקרת את תכנית הלימודים והתכנים הלימודיים, קריטריונים להסמכה וזכאות לתעודה. אנחנו מציעים תוכניות מעודכנות בתחום סייבר, כלכלה גלובלית, ביטחון פנים והגירה וניהול אבטחה, מותאמות לרמות מומחיות שונות.

רישוי ואישורים

מכון לחקר הזהות IDmap פועל תחת צו הרשאה לייצוא ידע על ידי משרד הביטחון הישראלי. תגים ותעודות המכון כפופים לנוהל אישור דו-שכבתי הכולל תעודה מקצועית, בחינות ובחינות בדיקות, אימות אישי וביקורת מקצועית.

ד"ר מרינה שורר, מרצה ומייסדת של המכון IDMAP

אודות IDmap

למכון IDMAP יש ניסיון של עשרות שנים בכתיבת מסמכי מדיניות, מחקרים וביצוע סקרים. הדגש שלנו הוא על שילוב בין רגולציה ותקינה ישראליות ובינלאומיות. לדוגמה: מנהלת החברת IDMAP השתתפה במחקר בינלאומי בנושא של ביטוח סייבר מטעם אוניברסיטת מובילה והחברה IDMAP הייתה שותפה בפרויקט בינלאומי במסגרת האיחוד האירופי להכנת דו"ח מקיף של התאמות ל-GDPR.  

אנחנו ספקים של משרד הביטחון ואחד הזכיינים שמעבירים קורסים לאנשי קבע שפרשו מהצבא. המכון גם ספק של הסתדרות המורים והאיחוד האירופי. בעבר סיפקנו שירותים בעיקר למשרדי ממשלה והיום אנחנו פונים גם לסקטור הפרטי.

מעוניינים לשמוע עוד? צרו איתנו קשר בהקדם.