• אין מוצרים בעגלה.

העשרה אקדמית ולימודי תעודה

אנו שמחים שהגעת להתעניין בקורסים של המכון! נשמח להעשיר את הידע שלך, להביא דוגמאות מעשיות ולעורר סקרנות ועניין אישי. חלק גדול מהקורסים ניתנים ברמה אקדמית, אחדים גם ברמה מקצועית עדכנית. קורסי המכון מועברים על-ידי מרצים שמלמדים במשך עשרות שנים במוסדות אקדמיים בישראל וצברו ניסיון מעשי בתעשייה.  התוכניות של המכון נוצרו על-פי קריטריונים אקדמיים ומקצועיים הגבוהים ביותר.

על-אף שהמכון לא הגיש עד כה את התוכניותיו להכרה על-ידי המועצה להשכלה גבוהה של ישראל (המל"ג), אנחנו מאפשרים ללומדים לקלבל לידם את הסילבוסים לפני תחילת הלימודים על מנת לבדוק אפשרויות הכרה על-ידי גופים אקדמיים ומקצועיים, כמו גופי גמול ושוברים.

לימודי תעודה מורכבים מקורסי זכות:

קורסים של המכון מקנים נקוד (זכות) לתוכניות הסמכה של המכון. תוכניות הסמכה מורכבות מ-3 קורסים ופרויקט גמר או מבחן מסכם. על הלומדים לצבור 3 קורסים בתחום דעת על מנת לגשת למטלה סופית של התוכנית.

ניתן ללמוד קורסי זכות שלא במסגרת תוכנית הסמכה, לדוגמה לצורך העשרה אישית, גמול השתלמות או הכשרה מקצועית.

זכאות לתג הקורס:

קורסי זכות מקנים אפשרות לקבל ולצבור את תגי הקורס (הכרה מקצועית בקורס). תג קורס מונפק אוטומטית במערכת הלמידה של המכון בציון של  ומעלה 60. לומדים אשר קיבלו ציון נמוך מ-60 יכולים להגיש בקשה לקבלת מכתב השתתפות בקורס ללא ציון.

ניתן לבחור בקורס מתוך רשימת כל הקורסים. יש לשים לב כי חלק מהקורסים דורשים קורס קדם ו/או ציון מסוים בבחינת הכניסה לקורס.

לקביעת פגישת יעוץ בבחירת המסלול והכוונה ברישום:

office@idmap.co.il נושא פנייה – רישום לתוכנית 

סייבר למנהלים: קורס מיקרו

מיקרו קורס של סייבר למנהלים של 6 שעות לימוד אקדמיות כולל: מפגש חי וירטואלי (זום), חומרי לימוד עצמאי ומבדק ידע. קורס מאפשר למקבלי החלטות להכיר את סוגי מתקפות על מידע אישי וארגוני נפוצים ברשת האינטרנט ומחוץ לרשת ואת דרכי התמודדות עם סיכוני סייבר. ארגונים רבים מחפשים דרכים יעילות להתוגנן ולפעול תחת איום מתמיד של מתקפות סייבר שהפכו לכורח מציאות ודרישה ארגונית ברב הארגונים בישראל ובעולם. הקורס לא מצריך ידע מוקדם ללימוד תכני הקורס.

בחינות ידע

בחינות ידע הן חלק מהליך לימודי באתר. מתוך מחוייבות שלנו לספק חומרי לימוד העדכניים ביותר שמותאמים לרמת הלומדים, בטרם תתחיל …

סייבר בערים חכמות

כיצד להתמודד עם בעיות אבטחה, ניהול, תפעול, הגנה על פרטיות, הדרכה ומתן שירות בסביבה טכנולוגית מתקדמת? כיצד לסגור את הפער וחוסר הידע הטכני במהירות ובקלות, וכיצד להתכונן לאתגרים הטכנולוגיים החדשים שכבר בפתח?

מומחה ביומטריה ובטחון לאומי

קורס מלמד כלים וטכניקות להכשרה למעקב באמצעות מצלמות וידיאו גלויות ונסתרות, ניטור של הקלטות וניתוח. הקורס מספק גישות בקרה ואבטחה של בעלי עניין, עובדים, מבקרים ואורחים של הארגון. הקורס נלמד במסגרת מודרכת ועצמאית. צבירת נקודת זכות במסלול: מודעין

יסודות אבטחת סייבר למנהלים

קורס למקבלי החלטות המאפשר להכיר את סוגי מתקפות נפוצים על מידע אישי וארגוני ואת דרכי התמודדות עם סיכוני סייבר. ארגונים רבים מחפשים דרכים יעילות להתוגנן ולפעול תחת איום מתמיד של מתקפות סייבר שהפכו לכורח מציאות ודרישה ארגונית ברב הארגונים בישראל ובעולם. הקורס לא מצריך ידע מוקדם על מנת ללמוד את תכני הקורס.

אנליסט של מזרח תיכון וביטחון

קורס מיוחד שמקנה כלים לניתוח של אירועים במזרח התיכון מזווית ביטחונית באמצעות שילוב של חומרים באנגלית והרצאות בעברית. הקורס חושף את מילון מושגים ביטחוני והיסטורי בתחום של מזרח התיכון. הלומדים יתרגלו מושגים ומונחים באמצעות ניתוח מחקרי עצמאי והכנה והצגה של פרויקט אישי באנגלית בתחומי מזרח התיכון וביטחון.

מדריך אבטחת סייבר

קורס מלמד על דרכים להכשרה למודעות וסכנות במרחב סייבר, ניהול סיכונים ודרכי התמודדות כצורך בכל ארגון. מפמ"רים, מנהלים ומדריכים מגויסים לעיתים קרובות כדי להפעיל את המשימה. הקורס מספק מתודולוגיית אימון. הקורס נלמד במסגרת מודרכת ועצמאית. צבירת נקודת זכות במסלול: חינוך סייבר

כלכלה, הגירה וביטחון לאומי

משבר הפליטים האחרון הפך הגירה מעניין פרטי לסוגייה לאומית ובינלאומית ממדרגה ראשונה. בקורס נלמד על חוקי הגירה, אמנות בינלאומיות, זכויות וחובות המהגרים, כלכלת ההגירה, יצוא ויבוא עובדים, זהות המהגרים ועוד סוגיות רבות בתחום.

פלטפורמה ייחודית של מכון IDmap מיועדת להוראה מקוונת בתחומי ביטחון ללומדים, מוסדות ממשל, אקדמיה וחברות פרטיות. הפלטפורמה מאפשרת לימוד רציף בנוחות וביעילות. אנחנו מציעים תוכניות לימוד בתחומי אבטחת מידע וסייבר, ניהול טכנולוגיות ביטחוניות, כלכלה גלובאלית וחינוך מרחוק. פלטפורמה של המכון מאפשרת מבדקים, מבחנים פתוחים ובחינות קבוצתיות למטרות לימוד קבוצתי. ניתן לפנות אלינו ליעוץ והכוונה באימייל: office@idmap.co.il