• אין מוצרים בעגלה.

בקשה להוראה באתר


הגשת בקשה להוראה באתר

בטופס בקשה אנא פרט/י את ניסיון ההוראה שלך ומומחיות בתחום הידע. הנהלת האתר שומרת על זכותה לא לאשר כל בקשה שתוגש:

תאר בקצרה את ההשכלה, את ניסיון תעסוקתי ובהוראה ואת הקורס/תוכניות אותם את/ה מעוניין/ת להציעאנחנו מאמינים שמיצוי פוטנציאל הלומדים והמורים אפשרי עם התאמה נכונה ומדויקת לאופן הלמידה. לכן, אנו מפתחים סביבת למידה של מאה ה-21 ומעמידים לרשותם של המרצים את מגוון הכלים הרחב ביותר הקיים במערכות למידה בישראל. לאחר היכרות והתנסות קצרה עם הכלים, המרצה מצויד בכלי עבודה חשובים שמאפשרים לו/ה לתת מענה המדויק, המקצועי והיעיל ביותר לצרכים לימודיים של כל תלמיד או קבוצת הלומדים.

הקמת האתר התאפשרה בעיקר בזכות השילוב המנצח והייחודי בין יכולות טכנולוגיות בתחום התקשוב שמוצעות למורצים באתר ובזכות הניסון של עשרות שנים בהוראה ציבורית ופרטית שצברו מורי האתר. אתר המאפשר לכל אדם בין אם איש עסקים או תלמיד, סטודנט והורה למצוא את התוכן הכי מתאים לצרכים הייחודיים שלהם, תוך יכולת של התלמיד ללמוד קורסים שהותאמו תוך זמן קצר לצרכים הייחודיים שלו/ה על מנת להתקדם בקצב הנכון וביעילות מירבית.

הוראה באתר הופכת כל מורה למנהל של עצמו. לרשותו של מורה עומד לוח בקרה מתקדם שמאפשר צפייה בהישגי התלמידים, קביעת קצב התקדמות של כל לומד או קבוצה, ססטיסטיקות של הגשת מטלות, השתתפות בפורומים של הקורס, מענה לשאלות, הכנסות אישיות ועוד מגוון אמצעים שהופכים הוראה מקוונת לחלק בלתי נפרד של חיי  המורה. אנחנו גאים באפשרות לתת למורים את המערכת הנוחה והמתקדמת בישראל לניהול למידה והדרכה מתקדמים שמאפשרת בקליק אחד ליצור שיעורים חיים, לעלות מצגות, שאלות, מבדקים, מבחנים, שאלות ודיון ועוד מגוון כלים.

 שיעורים פופולריים


פלטפורמה ייחודית של מכון IDmap מיועדת להוראה מקוונת בתחומי ביטחון ללומדים, מוסדות ממשל, אקדמיה וחברות פרטיות. הפלטפורמה מאפשרת לימוד רציף בנוחות וביעילות. אנחנו מציעים תוכניות לימוד בתחומי אבטחת מידע וסייבר, ניהול טכנולוגיות ביטחוניות, כלכלה גלובאלית וחינוך מרחוק. פלטפורמה של המכון מאפשרת מבדקים, מבחנים פתוחים ובחינות קבוצתיות למטרות לימוד קבוצתי. ניתן לפנות אלינו ליעוץ והכוונה באימייל: office@idmap.co.il