• אין מוצרים בעגלה.

אישור משרד החינוך

2008 המכון לחקר הזהות הדיגיטלית IDmap מקיים קורסים וסדנאות ברחבי הארץ וכנסים בינלאומיים בנושאי האינטנרט.

המכון הנו חבר בהתאחדות הבנלאומית של חוקרי האינטרנט וקורסים וסדנאות של המכון מוכרים על-ידי מכללות ואוניברסיטאות כתוכניות מקצועיות.

ב-2011 תכני המכון קיבלו אישור לגמול השתלמות לקורסים וסדנאות ממשרד החינוך של ישראל לקורס תדמית ארגונית ברשתות חברתיות.

2019 המכון הנו מייסד את ההתאחדות הבנלאומית לערים חכמות.

2020 תביעת פיצוי כספי מול מכון IDMAP
מכון IDMAP מעמיד בראש סדר העדיפויות שלו את כללי האתיקה המקצועית, עמידה בכללי מנהל תקין ושמירה על סדר ומנהל תקינים. אנחנו עובדים על-פי כללים משפטיים וחשבונאים חמורים ומפעילים ביקורות פנימיות קשוחות על מנת למנוע תקלות או תהליכים לא שקופים.
מתוך מחשבה על שקיפות ושמירה על אינטרסים עסקיים של החברה, ומתוך צורך ליידע את קהל לקוחותיה ולומדיה בתוכניות המכון IDMAP, הרינו לעדכן כי בינואר 2020 הוגשה תביעה לבית המשפט לעניינים כלכליים, נגד המכון ונגד בעלת המכון, ד"ר מרינה שורר. התביעה נגד המכון הוגשה על-ידי חברת קאסה (CASA) בבעלות אלוף משנה (במיל.) אברהם (אבי) כהן, שהצטרף לתביעה גם באופן אישי.
מהות התביעה הינה טענה להפרה התחייבויות אותן נטל מכון IDMAP ובעלת המכון, כלפי חברה משותפת עם חברת קאזה בשם National Security Research Group (NSG). התביעה הינה תביעה כספית ומתרכזת בפיצוי לתובע, אברהם כהן וחברת קאסה עבור הנזק הנטען כלפי חברת-הבת: NSG.
בהודעה הזאת לציבור לקוחותינו, ברצונינו לדחות על הסף את הטענות המועלות בכתב התביעה, ויחד עם זאת לציין כי כתב הגנה וסעדים משפטיים נוספים טרם הוגשו לבית המשפט.
אנחנו סמוכים ובטוחים כי מערכת המשפט תבחן את התביעה והראיות לעומקן ותקבל החלטה בהתאם לראיות שיוצגו.
מכון IDMAP יעלה עידכונים בנושא התביעה לאתר של החברה וזאת במטרה לייצר שקיפות בהליך המשפטי.

פברואר 16, 2020

פלטפורמה ייחודית של מכון IDmap מיועדת להוראה מקוונת בתחומי ביטחון ללומדים, מוסדות ממשל, אקדמיה וחברות פרטיות. הפלטפורמה מאפשרת לימוד רציף בנוחות וביעילות. אנחנו מציעים תוכניות לימוד בתחומי אבטחת מידע וסייבר, ניהול טכנולוגיות ביטחוניות, כלכלה גלובאלית וחינוך מרחוק. פלטפורמה של המכון מאפשרת מבדקים, מבחנים פתוחים ובחינות קבוצתיות למטרות לימוד קבוצתי. ניתן לפנות אלינו ליעוץ והכוונה באימייל: office@idmap.co.il