• אין מוצרים בעגלה.

איך לומדים באתר

אופן לימוד באתר

אנחנו משקיעים מאמצים רבים להביא את חווית הלמידה לרמה מיטבית, נשמח למשוב והצעות לשיפור
young-man-4053324_640

שיעורים חיים Live והדרכה אישית

השיעורים מתוזמנים במרחב הקורס

וידיאו, מאמרים, תרגילים ומבדקים בקצב שלך

החומרים זמינים 24 שעות ביממה

יש לך שאלה לגבי קורס?

לשאלות אנא מלא/י את הטופס תחתית העמוד או שלח אלינו ישירות למייל: office@idmap.co.il

שיעורים חיים IDMAP 

בקורסים שלנו תתנסו בלימוד באמצעות מצלמת הווידאו בשעות הקבועות, בהתאם לתוכנית השיעורים בכל קורס. אנחנו מאמינים שמיצוי פוטנציאל הלומדים והמורים אפשרי עם התאמה נכונה ומדויקת של אופן הלמידה. לכן, אנו לוקחים צעד אחד קדימה בפיתוח של סביבת למידה של מאה ה-21 ומעמידים לרשותם של המורים את מגוון הכלים הרחב ביותר הקיים במערכות למידה בישראל. לאחר היכרות והתנסות קצרה עם הכלים, המורה מצויד בכלי עבודה חשובים שמאפשרים לו/ה לתת מענה המדויק, המקצועי והיעיל ביותר לצרכים לימודיים של כל תלמיד או קבוצת הלומדים.

לימוד באמצעות חומרי לימוד באתר תוך מעקב ומשוב ממורים מוסמכים.

הקמת אתר התאפשרה בעיקר בזכות השילוב המנצח והייחודי בין יכולות טכנולוגיות בתחום התקשוב שמוצעות למורים באתר ובזכות הניסון של עשרות שנים בהוראה ציבורית ופרטית שצברו מורי האתר. אתר המאפשר לכל אדם

חומרי לימוד IDMAPבין אם איש עסקים או תלמיד, סטודנט והורה למצוא את המורה הפרטי הכי מתאים לצרכים הייחודיים שלהם, תוך יכולת של התלמיד לבקש יחידת לימוד שתתואם תוך זמן קצר לצרכים הייחודיים שלו/ה על מנת להתקדם בקצב הנכון וביעילות מירבית.

הוראה באתר הופכת כל מורה למנהל של עצמו. לרשותו של מורה עומד לוח בקרה מתקדם שמאפשר צפייה בהישגי התלמידים, קביעת קצב התקדמות של כל לומד או קבוצה, ססטיסטיקות של הגשת מטלות, השתתפות בפורומים של הקורס, מענה לשאלות, הכנסות אישיות ועוד מגוון אמצעים שהופכים הוראה מקוונת לחלק בלתי נפרד של חיי  המורה. אנחנו גאים באפשרות לתת למורים את המערכת הנוחה והמתקדמת בישראל לניהול למידה והדרכה מתקדמים שמאפשרת בקליק אחד ליצור שיעורים חיים, לעלות מצגות, שאלות, מבדקים, מבחנים, שאלות ודיון ועוד מגוון כלים.