• אין מוצרים בעגלה.

Preparing you for the challenges of the 21st Century

על המכון:

המכון לחקר הזהות IDmap מציע לימודים מקוונים בתחומי סייבר ובטחון. המכון הוקם בישראל בשנת 2008 במטרה לחקור ולהעביר לקהילה הלומדת את רשמיו בסוגיות הביטחון, אבטחת המידע, והחברה. פיתחנו פלטפורמה ייחודית להוראה מקוונת מתקדמת, ונעזר בה להעברת תכנים בלעדיים.

מרצי המכון

המכון IDmap הוקם על-ידי קבוצת החוקרים כדי להרחיב את המחקר בנושאים ביטחוניים ולספק לכוחות הביטחון ברחבי העולם רעיונות פורצי דרך, ייחודיים ומעודכנים.
המטרה העיקרית של המכון היא חינוך ביטחוני ופעילות מחקרית. המכון פיתח מתודולוגיה מיוחדת של התאמת תכני לימוד ליכולות והישגיו של הלומד ומיישם אותה באתר.
חזונו של המכון הוא ליצור טכנולוגיה חינוכית, מתודולוגיה ומשאבים שיהיו מוכנים לאתגרי המאה ה -21.

מרצים של המכון באים בעיקר מאקדמיה ומעשייה, כולל תעשייה וצבא לשעבר.
ייתכן שמדריכים בסמינרים מיוחדים יזדקקו רק לתארים מתקדמים כדי ללמד. הדרישות החינוכיות לתפקידי מדריכים מקוונים עשויות להשתנות על פי הנחיות מוסדיות ונושא הלימוד. 

קשר עם אקדמיה

מכון IDmap הוא ארגון הכשרה עצמאי, הפועל תחת פיקוח של ועדות ההסמכה הנבחרת ממיטב המומחים בתחום התוכנית – וועדות הסמכה וועדות קוריקולום. הוועדה סוקרת את תכנית הלימודים והתכנים הלימודיים, קריטריונים להסמכה וזכאות לתעודה. אנחנו מציעים תוכניות מעודכנות בתחום סייבר, ביטחון פנים והגירה וניהול אבטחה, מותאמות לרמות מומחיות שונות.

רישוי ואישורים

מכון לחקר הזהות IDmap פועל תחת צו הרשאה לייצוא ידע על ידי משרד הביטחון הישראלי. תגים ותעודות המכון כפופים לנוהל אישור דו-שכבתי הכולל תעודה מקצועית, בחינות ובחינות בדיקות, אימות אישי וביקורת מקצועית.

למידה מקוונת

תוכנית הלימודים במכון תואמת את מבנה הלימודים באוניברסיטאות ומכללות בישראל בתחומי סייבר ובטחון. במכון מלמדים מרצים צעירים, בעלי תואר דוקטור (Ph.D.), דינמיים ועם ניסיון רב בהוראה ובמחקר אינטרנטי. המכון מציע הוראה ביחס אישי, כיתות קטנות של תלמידים, סיוע של יועצי הוראה, באמצעות אימיילים, וסיוע טלפוני בשעות היום. תוכניות הלימודים במכון פותחו על-ידי מיטב המומחים של העולם האקדמי, בשילוב של יישומיים מעשיים של תעשיית האינטרנט בסייבר ובטחון.

טכנולוגיות מתקדמות ולמידה שיתופית
זוהי התוכנית הראשונה בישראל שמביאה לאינטגראציה בין ניסיון מעשי בתחום האינטרנט והמחקר האקדמי. שיעורים של המכון משלבים: תיאוריה, הדרכה ובניית פרויקט אישי באינטרנט. הלימוד מתקיים בכיתות, בחדרי מחשב, בקבוצת הלומדים ובאמצעות כלים אינטרנטיים ללימוד עצמאי.
תעודת הסמכה.

מבדקים מותאמים אישית ומגוון של תוכניות:
המכון מפתח תוכניות לימוד וקורסים למגוון מקצועות בתחומי הביטחון בהתאם לצורך בשוק העבודה והתפתחות מקצועית. הדגש שלנו הוא בתחומי הביטחון: סייבר, ניהול אבטחה, מודיעין, חקירות ותשאול, הגירה וביטחון לאומי, חינוך לסייבר והדרכה.

אופן העבודה של המכון 

דרך תוכניות הלימוד וההכשרה, המכון לחקר הזהות IDmap מספק ייעוץ מקצועי ותמיכה לארגוני אבטחה, מתקני הכשרה, וארגונים חינוכיים. מכון IDmap מסייע לארגונים לא ממשלתיים בפעילות ביטחונית בצורה של קורסים מקוונים, ותוכניות הכשרה מיוחדות.
כמו כן אנו מסייעים בהקמת פלטפורמה נגישה, סדנאות, סמינרים ופרויקטים רב שנתיים בתחום המחקר, ההדרכה והפיתוח. אנחנו מפתחים יכולות המאפשרות ליועצים וחוקרים של מכון IDmap להיות זמינים תוך זמן קצר במהלך מצבי חירום ברחבי העולם. האמונה העמוקה ביותר שלנו בתפקיד הקריטי של כוחות הביטחון לספק פתרונות אנושיים בטוחים ושלמים מתורגמת למשימה להביא את הייעוץ ברמה הגבוהה ביותר המקצועית.

הצוות שלנו
צוות של מכון IDmap נוצר בניסיון קולקטיבי של עשרות שנים בהוראה ביטחונית, ניסיון מקצועי בביטחון וייעוץ ברמה הגבוהה ביותר. פיתחנו מתודולוגית הדרכה ייחודית של פירוק והצבת תוכן מורכב לצורות פשוטות ולמבנים קוהרנטיים ומובנים של קורסים מקוונים. המכון גם מכין ומשתף בעדכונים וניירות עמדה. אנו מאמינים בשיתוף ידע במטרה להציל חיים של ובסביבה מאובטחת.
הצוות שלנו חולק את הערך של חיי האדם ואת הזכות הבסיסית להגנה ופיתוח מאובטח. הצוות של המכון מארגן סדנאות וכנסים, מפרסמים מחקרים ומייעץ בנושאי ביטחון נרחבים.

כנסים ואירועים:

אנו מארגנים סדנאות וכנסים, מפרסמים מאמרי מחקר ומייעצים בנושאי אבטחה רחבים. מכון IDmap גאה להיות שותף וספק המחקר והתוכן המוסמכים הממשלתיים והבינלאומיים המוסמכים.

פלטפורמה ייחודית של מכון IDmap מיועדת להוראה מקוונת בתחומי ביטחון ללומדים, מוסדות ממשל, אקדמיה וחברות פרטיות. הפלטפורמה מאפשרת לימוד רציף בנוחות וביעילות. אנחנו מציעים תוכניות לימוד בתחומי אבטחת מידע וסייבר, ניהול טכנולוגיות ביטחוניות, כלכלה גלובאלית וחינוך מרחוק. פלטפורמה של המכון מאפשרת מבדקים, מבחנים פתוחים ובחינות קבוצתיות למטרות לימוד קבוצתי. ניתן לפנות אלינו ליעוץ והכוונה באימייל: office@idmap.co.il